Forum gildi Trinity Blood na serwerze EternityRO

Forum gildi Trinity Blood na serwerze EternityRO

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-01-17 14:51:25

Astaldo

Administrator

5129345
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 16
Punktów :   

Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Fajnie będzie jak wypowiedzą się wszyscy [czy to w ogóle możliwe? ( 7 użytkowników rox)]. Prosiłbym też o to abyście  oprócz kliknięcia tak lub nie, wypowiedzieli się na ten temat, tylko też proszę o sensowne posty (tak bo tak, lub nie bo nie to nie jest wyczerpująca odpowiedź).

To może ja zacznę. Jestem całkowicie na tak. Będąc w większej gildi mamy lepsza sytuację w niemal każdej dziedzinie  RO: WoE, party, pvp, pogaduszki na czacie lub vt. Griff mówisz że nie będziesz szedł do innej gildi na ich warunkach. Teoretycznie masz rację, ale to nam zależy na dojściu do nich, nie im do nas. Oni sobie tak czy siak świetnie poradzą bo maja 3x więcej ludzi od nas. Rozumiem też że dla Ciebie odejście z TB jest trudniejsze, bo mi przecież nie zależy aż tak bardzo na niej, ale gildia to gildia,nie ważne z jaką nazwą czy emblemem, przede wszystkim ważni są ludzie znajdujący się w niej. Nie lubisz jednej czy dwóch osób? Trudno, może z czasem ich polubisz (pamiętasz co mówiłeś o snicksie, przed i po party?). Jedno jest pewne, jeżeli nie spróbujemy to się dowiemy czy jest warto czy nie. Ale też ja się liczę z waszym zdaniem i pójdę za większością.

No ja się rozpisałem teraz pora na Was.

Offline

 

#2 2009-01-17 14:58:40

Akaaz ;33

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Jestem na tak. Uważam że niema sensu siedzieć w TB, wybaczcie ale myślę że jest nudno i ponuro. Oczywiście powoduje to nie aktywność połowy gildii... Siedząc bezczynnie, rekrutując tylko nowych ludzi (których mało) nic się nie rozwiniemy. Jak kolega wyżej pójdę za większością, lecz myślę że dołączenie do VV to dobry wybór.

Offline

 

#3 2009-01-17 15:02:52

daz

Rocker

3336617
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Ja tak srednio w temacie przejscia do nich jestem, bo nie bylo mnie przy tym jak stawiali takie warunki ale powiem tak^^ Nie znam od nich praktycznie nikogo wiec nie obchodza mnie stosunki personalne:D Nie rozumiem tylko dlaczego my mamy przejsc do nicz, a nie oni do nas. Ich jest wiecej? Zaden argument. Powinna powstac nowa gildia i problem bylby rozwiazany. A skoro oni sobie stawiaja jakies warunki to ja osobiscie mam ich gdzies. Jesli Ucek rozwiaze gildie to pewnie dopiero wtedy przejde. Na uczciwych i rozsadnych warunkach nie ma problemy, w koncu sam jestem za pomyslem dobrej, wielkiej gildii, inaczej ja dziekuje na razie.


http://img259.imageshack.us/img259/3531/syg2au3.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/6219/syg3bn1.th.jpg

Offline

 

#4 2009-01-17 15:09:40

Kirray

Użytkownik

3238169
Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Tutaj sie z toba zgodze ze najwazniejsi sa ludzie, a nie sama gildia, ale znowu szkoda jest opuszczac gildie w ktorej jest sie juz pare lat... ja osobiscie jestem od nie dawna i szczeze powiedziawszy mi jest to obojetne czy przejdziemy do nich czy oni do nas czy moze jeszcze przejdziemy do nowej gildii, dlatego glosuje na "tak", ale najbardziej powinnismy liczyc sie z glosami osob ktore najdluzej siedza w TB, a ja pojde tam gdzie wiekszosc:)

Offline

 

#5 2009-01-17 15:20:59

daz

Rocker

3336617
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Pisalem juz na tym forum, ze dla mnie i dla kilkunastu osob tb to nie tylko gra ale znajomi.


http://img259.imageshack.us/img259/3531/syg2au3.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/6219/syg3bn1.th.jpg

Offline

 

#6 2009-01-17 15:24:35

Astaldo

Administrator

5129345
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 16
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

@daz
Wiele tu tych waszych znajomych. Mogę się mylic ale z tb to gra ucek, ty i griff.

Offline

 

#7 2009-01-17 15:50:21

daz

Rocker

3336617
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

No troche sie mijasz z faktami... czesc malo gra, czesc nie gra w ogole ale swoje postacie maja... Ucek, Griff, Kasia, Dawid, Krzys, Mad, Morfi, Dalemir, Osee, Krayo, Ania. Tyle wymyslilem od strzalu, bez patrzenia na guild liste^^ Zreszta dla mnie jest wazny sam fakt, ze to tb po prostu.

edit: ale cos w tym jest, nie jestem jakims konserwatywnym swirem xD Jesli Ucek i Griff maja inne zdanie niz ja, to pojde tez tam, gdzie oni sobie wymysla.

Ostatnio edytowany przez daz (2009-01-17 15:52:03)


http://img259.imageshack.us/img259/3531/syg2au3.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/6219/syg3bn1.th.jpg

Offline

 

#8 2009-01-17 16:11:04

Kaseya

Użytkownik

801889
Call me!
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 4
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

ja głosuje na nie i zgadzam sie z  Dazem,ale jak wy pojdziecie to ja za Wami tez:> a mnie nie bylo chwile bo neta nie mialam i przez to tez Dawida nie bylo;>

Offline

 

#9 2009-01-17 16:24:53

Astaldo

Administrator

5129345
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 16
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

@daz
Ucek, Griff, <-tak graja
Kasia, Dawid <-no chwilowo nie grają ale będą pewnie grac, to im wybaczam
Mad, Morfi <- może z 2 miechy temu ich widziałem
Dalemir, Osee, Krayo, Ania,Krzys, <-w ogóle ich nie widziałem?

Offline

 

#10 2009-01-17 16:31:08

Ucek

Poporing

Skąd: Kostrzyn nO
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 15
Punktów :   -6 

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Daz, wiele przeszliśmy z TB, inni mniej. Wspaniałe czasy się skończyły , i nawet powstanie na eRO naszej gildi było dla mnie zaskoczeniem. Potem nabrało to większych obrotów ale jak to zwykle u Nas , przez krótki czas >.> Mówiać szerzej to juz nikt ze starej ekipy nie gra,Madness czy Sabi, Morf itp Jesli będą chcieli zagrać, to juz tylko pod emblemem Vae Victis. Pozatym jeszcze bede musiał porozmawiać z Furbem, bo od ręki potrzebuje z 7 miejsc, a nastepnie z 7 miejsc dla tych co grają w kratke. Problemem jest tylko jak powiadomić innych, jakby dupska ruszyli i umieli czytac , to juz by zalogowali sie na forum i wszystko bylo by ok. Chociaz i tak sama elita sie wypowiada   Pozatym przypomina mi sie sytuacja jak to Imperium wchodziło do SoRu, i z opowiadan Astalda byl zadowolony (nalezal do Imperium). Takze my mozemy byc zadowoleni, tylko poprostu musimy zgrać się z nimi.
Btw Kasia, jestes na nie , ale i tak pojdziesz z Torkiem
A teraz moze jeszcze na koniec taki konkret co mi wpadł do głowy. Daz napisałeś "
"Zreszta dla mnie jest wazny sam fakt, ze to tb po prostu." - no właśnie, zgadzam sie z tym , ale jeśli po prostu te stare TB wymarło na eRO to nie ma co siedziec i brandzlowac powietrza , bo czy bedziemy siedziec w TB czy w VV na to samo wyjdzie  jesli chodzi o zachowanie kontaktów, bo tylko my gramy jako znajomi reszta juz nie , więc daleko sie nie rozejdziemy

Ps Czy mozna na tym serwerze zmienic GL?Bo nigdzie nie widze takiej opcji.

Ps Wiem jak powiadomimy innych. Na starym forum TB, bedzie to post tylko do wiadomosci, jeżeli wogóle kogośto będzie interesowało :>

Ostatnio edytowany przez Ucek (2009-01-17 16:34:45)

Offline

 

#11 2009-01-17 16:39:41

daz

Rocker

3336617
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Juz kilka razy mowilem, ze chcialbym na ero widziec gildie, z ktorej moglbym dumny i nigdy nie mowilem, ze musi to byc tb. Troche gram juz w ro na roznych serwach, bylem w kilku gildiach, za zmiane kiedys nie spotkalo mnie nic milego ale zazwyczaj mialem nadzieje na dobro ogolne^^ Dlatego liczylem na zupelnie nowa gildie z dobrym glem. Ale chuj z tym, bo nawet nie wiem, kto jest glem vv. Moje zdanie znacie, po waszej decyzji tez wiecie, co zrobie. Tak czy inaczej Ucek, rusz dupsko z tym, co planujesz xD


http://img259.imageshack.us/img259/3531/syg2au3.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/6219/syg3bn1.th.jpg

Offline

 

#12 2009-01-17 16:56:24

Ucek

Poporing

Skąd: Kostrzyn nO
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 15
Punktów :   -6 

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Na początku plan Wisha był taki aby stworzyć fuzje.No ale troche sie pozmieniało i po prostu jak na mój gust VV jest o wiele więcej. Nie bede ukrywal ze w naturze wiekszy pochłania mniejszego Tylko najlepiej jakby oni nazywali się LOT , wtedy bym wiedzial ze jesteśmy pod dobrymi skrzydłami xD Pozatym nie ma co rozpaczac, dalej będziemy w tej samej gildi, a z tego co wiem to Vae Victis  ma korzenie Aniołów Apokalipsy ( np Furb i kilku innych)a AA znamy, wiec raczej nie powinno byc problemu z dogadywaniem sie.

Ostatnio edytowany przez Ucek (2009-01-17 17:03:35)

Offline

 

#13 2009-01-17 18:19:18

daz

Rocker

3336617
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 14
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Prawie nikt nie mowil, ze beda problemy z dogadywaniem sie, palko xd I popracuj nad sensem wypowiedz - " i po prostu jak na mój gust VV jest o wiele więcej" xd wtf?xd Wez przynajmniej kilka vglow w vv dla ciebie i paru aktywnych ludzi od nas, zeby sie za bardzo nie cieszyli. I oddaj mi moje 20mln expa wbitego na gildie~! xD


http://img259.imageshack.us/img259/3531/syg2au3.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/6219/syg3bn1.th.jpg

Offline

 

#14 2009-01-17 19:10:56

Griff

Użytkownik

1252845
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Miałem napisać ten post o wiele wcześniej, ale niestety necro mnie pochłoneły ( 2 lv,karta lich's, woole ^^ - taki offtop ). Ja na chwilę obecną nie mam ochoty przechodzić do Vae Victis. Uważam że wbrew temu na jakich się kreują, wcale nie grają dobrze. Wyrosłem już z mądrowania się na temat ro i nie bawi mnie sluchanie mądrości ludzi, którzy nie potrafią sami dobrze zrobić tego o czym mówią - przykładem niech będzie ostatnie abyss lake i gra furba i snika.
Nie wspominając o ciągłym narzekaniu na innych i boskim hp który co 5 minut wołał o sp ~~
Jestem na nie, również z powodu próby wykorzystania sytuacji przez nich. Na początku miała być fuzja, jednak gdy Ci Panowie zauważyli że nam zależy postanowili po prostu zagrać troszkę twardziej i wykorzystać nas do poprawienia sytuacji w swojej gildii. Wydaje mi się że u nich wcale nie jest tak różowo jak mówią - nie mają eq, wbrew pozorom nie mają dużo postaci do pt (chyba że liczyć nup wizzów), więc jesteśmy dla nich niezłym wspomagaczem.
Nie jestem też przekonany co do ich szczerości i intencji ( bo jaka ma być nasza pozycja w tej gildii?? - another nub player?? pewnie tak będzie dlatego że to my do nich dochodzimy).
Uważam też że mogę nie być zadowolony z wypadów na MvP,tudzież party z tymi ludzmi(pomijając Snikersa), gdyż nie wydaje mi się aby respektowali zasadę uczciwego podziału lootu, dla nich jedynym słusznym podziałm jest ''even share'' dla mnie, niestety nie.
Nie wiem też jaka jest u nich atmosfera, bo mam 2 mieszane obrazy :
1 podczas gry z nami
2 podczas rozmowy w morroc, gdy polecialy flamy na tych HR i Prewyndersow, czy jak ich tam zwał
Z jednej strony nie chcę przechodzić do VV, aczkolwiek z drugiej dobrze gra mi się z Ucem,Ast i Wishem i mniej więcej oczywistym jest że jeśli pójdziemy do różnych gildii to nasze wspólne pt się w jakiś sposób ograniczy.
Krótko podsumowywując, jeśli mielibyśmy do nich przejść to na jasnych zasadach, które poniekąd powinny być wyciągnięte z tego posta.
Na chwilę obecną nie wiem czy udam się do VV (jeśli będziecie przechodziły/li),  czy też pognam gdzieś swoimi ścieżkami .....

Offline

 

#15 2009-01-17 20:46:12

zell

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

KURWA ! tak trzeba sobie 1 małą kurewkę na świat wypuścić dobra ja jestem za stary na takie coś wiec uważam tak ze po to się gra w EMORPG żeby pograć z kolegami i etc jak ich nie ma to gra jest nudna itp moje zdanie jest proste jeżeli przejdą wszyscy aktywni gracze którzy teraz grają to ja wraz z Nimi a jak nie to niech żyje TB !!! i chuj ! o i tyle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1hpkrasiniak.pun.pl www.narutocentral.pun.pl www.szkicuj.pun.pl www.biologiauwr2009.pun.pl www.bitcc.pun.pl