Forum gildi Trinity Blood na serwerze EternityRO

Forum gildi Trinity Blood na serwerze EternityRO


#16 2009-01-17 21:49:41

Astaldo

Administrator

5129345
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 16
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Griff jesteś bardzo mocno niedoinformowany :> Zacznę od początku:
-VV grają dobrze. Widziałem ich nie raz na WoE czy PvP na kdr i może nie są super-uber to nie mają się czego wstydzic.
-Boski HP, który woła bez przerwy o SP, to w sumie dobry HP. Albowiem ma mało inta, przez co ma wiecej vit/dex/str przez co lepiej sie gra na WoE.
-Ci panowie nie zmienili zdania gdy zobaczyli że nam zależy, ale kiedy okazało się że fuzja z bro-fodami-devilsami-tb-vv to gadanie głupot ponieważ bro-fody-devilsy wcale nie chcą i nie chciały fuzji. Ot taka plotka.
-Nie maja dużo postaci do pt. No nie mają, a to dlatego ,że niedawno przyszli na ten serwer i ludzie się muszą wykoxac, tylko że oni się wykoxają bo jest to grono znajomych, grających wspólnie od dawna.
-Co do intencji to ich nie poznamy dopóki nie przejdziemy.
-A ja na ich forum widziałem temat o mini valkach, gdzie wprowadzili uczciwy podział, a Ty aż raz z nimi na ktulu byłeś i furb dostał wszystko (ja też raz dostałem wszystko:>)

A i żeby było jasne to po prostu parę faktów, a nie wazeliniarstwo ;p

Offline

 

#17 2009-01-17 22:08:38

Griff

Użytkownik

1252845
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

No tak, raz bylem z ''nami'' raz z ''nimi'' i nic nie dostalem i tak boli mnie to ze dosatl wszystko furb ktory nie wiadomo po co tam poszedl, bo nic nie robil w sumie.

Offline

 

#18 2009-01-17 22:12:17

Ucek

Poporing

Skąd: Kostrzyn nO
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 15
Punktów :   -6 

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Stary mialo byc o włączeniu sie do VV a ty o jednym przypadkowym dropie dla Furba godosz xD.Zell tez widze konkrety , później zawoła sie też Kratke i bedzie elo ekipka

Offline

 

#19 2009-01-18 16:42:15

Akaaz ;33

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Większość głosów na tak, czyli powinniśmy przejść. Jak widać aktywnych osób w gildii jest około 7 ( w tym ja !~~sialalalalalala~~! ), więc dołączając do VV znacznie powiększymy tą liczbę.

EDIT by Astaldo (będziesz mi tu post pod postem pisał ;>):

Jak napisałem wyżej niema na co czekać większość gildii chcę dołączyć, aktywnych jest około siedmiu, więc niema sensu czekać aż się wypowiedzą się/zagłosują inni. Fajnie by było jakbyśmy przeszli już jutro( chociażby te nasze 7 osób, reszta która czasami grywa a niema konta na forum niech robi co chce ). W połączeniu z VV byłoby chociażby 20 aktywnych graczy, więc przygotować się i za miech moglibyśmy już na WoE coś zdziałać...

Offline

 

#20 2009-01-20 18:34:52

sordes

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

Tu Jeanne Amber Lacroix

Jestem krótko w tej gildii ale z VV chwilę miałem do czynienia na KDR ( byłem z nimi w sojuszu kilka woe) i na woe wiekszosc z nich potrafi odnaleźć się w sytuacji i radzą sobie. Teraz chyba sa liczniejsi niż byli na KDR wiec to +. A poza tym zawsze lepiej się gra jak online jest 10 lub więcej osób w gildii a nie 3-4.  Sam już doświadczyłem na KDR jak rozpada się gildia w której grało się kilka lat ale nic na to się nie poradzi i trzeba iść dalej. Poznaje się nowych ludzi i ja np. kilka fajnych osób wtedy poznałem.

Offline

 

#21 2009-01-20 23:15:37

Ucek

Poporing

Skąd: Kostrzyn nO
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 15
Punktów :   -6 

Re: Biada zwyciężonym, czyli czy chcesz isc do Vae victis.

@offtop
Jeanne xD daj sobie zamiast "uzytkownik" nick J.A.Lacriox bo nie wiedzialem kto ty

Ale masz racje, musze dogadac sie z Frubem i ustalić datę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bitwawojownikow.pun.pl www.otfix.pun.pl www.centrum-sonyericsson.pun.pl www.kuchniappdladzieci.pun.pl www.modeliki.pun.pl